هتل ها

معرفی هتل های برتر طرف قرارداد با ما

هتل آوانتگارد

استانبول

هتل 4 ستاره آوانتگارد Avantgarde hotel

 در منطقه بشیکتاش واقع شده است. مهمانان می توانند از قدم زدن در منطقه ی تالیم هانه که مخصوص عابران پیاده است لذت ببرند موقعیت مکانی مرکزی هتل، دسترسی به فروشگاه ها و کافه های اطراف را آسان کرده است مرکز همایش لطفی کردار، مرکز کنگره ی استانبول و سالن کنسرت جمال رشیت ری در فاصله ی 20 دقیقه پیاده روی از هتل قرار دارند.

می توانید در مرکز آبگرم هتل وقت ماساژ بگیرید و در استخر سرپوشیده ی هتل شنا کنید.ماساژور های حرفه ای و باتجربه ی این مرکز با استفاده از انواع ماساژ ها و خدمات درمانی از جمله ماساژ بالی، لومی لومی، آروماتراپی به جسم و ذهن شما جانی تازه می بخشند. مرکز آبگرم هتل با مساحت 300 متر مربع به زیبایی تزئین شده و مجهز به حمام ترکی،سونا ی بخار، بدنسازی می باشد. 

هتل شامل کافه ها و رستورانهای زیر می باشد

دی ای کافه: در ورودی هتل واقع شده و محیطی راحت و دلپذیر در فضا ی روباز و سرپوشیده دارد. به جز محصولات برند دووه اگبرتس ( Douwe Egberts، یک کمپانی چند ملیتی قهوه و چای ) انواع کلوچه های لذیذ، کیک، ساندویچ و غیره که در آشپزخانه هتل تهیه شده اند، در این کافه سرو می شوند.

اِیس لانج: این رستوران در تمامی هتل های زنجیره ای آوانتگارد شعبه دارد و منو ی آن، بسته به موقعیت مکانی هتل در هر شعبه متفاوت است.. می توانید در تمام طول روز غذا و نوشیدنی صرف کنید. از شام خوش طعم و سرویس انحصاری اِیس لانج بهره مند شوید. همچنین می توانید در این رستوران انواع غذا ها از جمله منو ی رژیمی ویژه و نوشیدنی های مختلف را امتحان کنید.

رستوران بوفِی: از صبحانه ی سلف سرویس، نهار و شام سفارشی ( منو ی یکسان با رستوران ایس لانج ) که توسط سرآشپزان باتجربه ی رستوران تهیه شده است، لذت ببرید. همچنین هر روز انواع نان های تازه و مغذی و پاستا در آوانتگارد لِوِنت آماده شده و در تمامی هتل های آوانتگارد در استانبول توزیع می شوند. برای آغاز یک روز زیبا به رستوران بوفِی سری بزنید و از صبحانه ی لذیذ و مغذی سلف سرویس آن لذت ببرید.

محتوای بیشتر در این بخش: « هتل پوینت هتل کوئنتو »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.