جاذبه های توریستی

مطالب جذاب پیرامون گردشگری

تور کانادا

:تور کانادا

کانادا شمالی ترین کشور قاره ی آمریکا و دومین کشور بزرگ جهان است که از شمال به اقیانوس منجمد شمالی، از شرق به اقیانوس اطلس، از غرب به اقیانوس آرام و از جنوب به کشور آمریکا منتهی می شود.  مساحت کلی کشور کانادا 9984640 کیلو متر مربع می باشد. از نگاهی دیگر کشور کانادا 6 برابر ایران و 40 برابر کشور انگلیس است. کانادا به 10 استان و 3 قلمرو تقسیم شده‌است. استان‌ها در مجموع استقلال زیادی از دولت مرکزی دارند، اما، درجه این آزادی عمل در نزد قلمروها کمتر است. مهم‌ترین استان از لحاظ اقتصادی و سیاسی، استان انتاریو می‌باشد که شهرهای تورنتو و اتاوا در آن قرار دارد. کبک، آلبرتا، بریتیش کلمبیا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نووااسکوشیا، اونتاریو، جزیره پرینس ادوارد و ساسکاچوان استان‌های این کشور هستند. ۳ قلمروی آن خطه  شمال غرب، نوناووت و یوکان است.

کانادا را تجربه کنید!

شما می توانید یک عمر برای کاوش در شهرهای کانادا، پارک های ملی، دریاچه ها، سواحل اقیانوس ها و کوه ها صرف کنیدو از هر دقیقه ی آن لذت ببرید. در واقع، کانادا دومین کشور بزرگ جهان است. همه آنچه کانادا به دانشجویان و توریستها وگردشگران ارائه می دهد را کشف کنید و فراموش نکنید چیزهای  زیادی برای دیدن و انجام دادن پیدا خواهید کرد. دیدنی های کانادا بی پایان هستند.

شناخت کانادا

در چند ماه اول شما می توانید  مردم ، زبان ها، فرهنگ ها، غذا، آب و هوا و خیلی چیزهای بیشتری را در مورد کانادا بشناسید. این یک فرصت  هیجان انگیز برای شماست و به زودی خواهید آموخت که کانادا به شما یک مکان امن برای زندگی، کار و مسافرت  به شما پیشنهاد می دهد.

مردم و اماکنی که با آن روبرو هستید، زندگی شما را در اینجا شکل می دهند. دانش آموزان بین المللی در کانادا از زیبایی 4 فصل آن شگفت زده هستند. تابستان، پاییز، زمستان و بهار هر کدام بسیار متمایز هستند و هر کدام فعالیت های تفریحی مخصوص به خود را دارد.

در تابستان، شما می توانید در یکی ازصدهادریاچه های کانادا قایقرانی، شنا در اقیانوس و  والیبال  ساحلی را تجربه کنید. همچنینن تابستان  فصل عالی برای بازدید از کانادابه حساب می آید.  به عنوان یک توریست ،لذت بردن از نور خورشید در یک پاسیو رستوران در شهر مورد علاقه خود شگفت انگیز است.

   

در طول پاییز، شما گردش در اطراف  شهر را برای دیدن شکوه  برگ های پاییزی  ، کوهنوردی  و یا راه رفتن در جنگل را در یک روز باهوای معتدل دوست خواهید داشت . همچنین زمان خوبی برای کشف جنب و جوش  شهرهای بزرگ و شهرهای تاریخی کانادا است.

  

  هنگامی که زمستان می آید، وقت آن رسیده است تا لوازم برف بازی خود را برداشته و به برخی از مراکز سرگرمی های کانادایی بپیوندید. شما می توانید اسکی یا اسنوبورد یاد بگیرید، یک آدم برفی بسازید، با دوستان خود برف بازی کنید و یا از صدای آرام بخش راه رفتن در جنگل در زمستان لذت ببرید.

بهار زمانی برای تجدید حیات طبیعت در کاناداست، مثل پرندگانی که از جنوب باز می گردند و گلها گه در باغ ها شکوفا می شوند. این فصل فصل  "شیرین"  نیز هست. کشف نحوه جمع آوری شیره و جوشاندن آن برای ساختن  شربت افرا میتواند شما را سرگرم کند.

بهترین قسمت کشف زیبایی های بهار؟ خوردن تافی افرای  داغ ریخته شده بر روی برف است.

همه ساله کانادایی هایی که در مدرسه و در محل کار میبینید شما را  با گرما ی خود  تحت تاثیر قرار می دهند.

حقایقی کوتاه در مورد کانادا

     36.3 میلیون نفر

     250 ریشه های قومی

     6.4 میلیون نفر به یک زبان مهاجرتی صحبت می کنند

     60+ زبان بومی

     10 استان و 3 قلمرو

     243000 کیلومتر خط ساحلی - طولانی ترین در جهان

     3 اقیانوس

 

فرهنگ کانادایی تلفیقی از تمام فرهنگ های دنیا

فرهنگ کانادایی شامل  آداب و رسوم مردم و فرهنگ ها از سراسر جهان است. کانادا به عنوان یکی از جوامع بزرگ چند فرهنگی جهان شناخته شده است  وبه این تمایز افتخار میکند.

کانادا از مردم  هر منطقه ای از جهان  استقبال می کند. قانون ملی حقوق بشر کانادا تبعیض بر اساس نژاد، جنسیت، ناتوانی و گرایش جنسی را ممنوع می کند. هر استان و قلمرو کانادا نیز کد حقوق بشر خود را دارد.

کاناداییها مردم عاطفی هستند. این به این معنی است که آنها در مورد حقوق مردم در محل کار، در سیستم دادگاه، در دموکراسی و خانه هایشان اهمیت می دهند. حقوق زنان به همان اندازه مهم است.

تعهد آنها به برابری نژادی ، کانادا را به عنوان مقصد برای دانشجویان و مهاجران بین المللی تبدیل می کند. کانادا در حال حاضر به عنوان # 1 بهترین کشور در جهان برای کیفیت زندگی رتبه گذاری شده است.

تخفیف برای دانشجویان بین المللی

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا، شما می توانید به تخفیف های سفر برای دانش آموزان دسترسی پیدا کنید. بنابراین آماده باشید تا کانادا را تجربه کنید و پولتان را صرفه جویی کنید! رستوران ها، هتل ها، خطوط هوایی، قطارها و سایر ارائه دهندگان خدمات مسافرتی قیمت های پایین را برای دانش آموزان ارائه می دهند. برای دریافت تخفیف، یک کارت شناسایی معتبر دانشجویی نیاز  خواهید داشت. ما همچنین کارت شناسایی دانشجویان را برای مزایای اضافی توصیه می کنیم.

شیرجه ی خرس قطبی!

 

آیا می توانید حدس بزنید که برخی از کانادایی ها دوست دارند سال نو را چگونه جشن بگیرند؟ این ممکن است شما را متعجب کند، اما آنها دوست دارند شروع یک سال جدید را با شرکت درشیرجه خرس قطبی جشن بگیرند. نگران نباشید آنها واقعا با خرس های قطبی شنا نمی کنند، اما یک سوراخ بزرگ را در یخ ایجاد کرده و شنامیکنند! به نظر دیوانگی می رسد ، اما هیجان انگیز است. اگرمیخواهید به آنها بپیوندید، پارکای خود را (کت بزرگ با کلاه) همراهتان بیاورید،در اینصورت پس از شنا در آب منجمد، می توانید گرم شوید. این نیز  یک راه عالی دیگربرای تجربه کانادا است.