جاذبه های توریستی

مطالب جذاب پیرامون گردشگری

تور سوئد

تور سوئد

سوئد چهارمین کشور بزرگ اروپا می باشد که با کشورهای دانمارک، نروژ، آلمان، لهستان و روسیه همسایه است. کشور سوئد بخاطر شهرهای زیبا و مناظر دیدنی و کیفیت زندگی بالایی که دارند، گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. جهت آشنایی بیشتر یکسری از جاذبه های توریستی که در تور سوئد می توانید از آنها بازدید نمایین در ادامه آورده ایم:

جاذبه های پر بازدید سوئد

  • مجمع الجزایر استکهلم
  • اسکانه
  • پارک ملی زیر دریایی کوسترهیوت
  • پارک ملی آبیسکو
  • کلیسای جامع لاند
  • موزه وازا
  • باغ وحش بوراس

استکهلم

Stockholm.jpg

استکهلم پایتخت و یکی از زیباترین شهرهای سوئد است با 14 جزیره در کنار خود که هر کدام از زیبایی خاصی بر خوردار هستند. این شهر ویژگی های یک کلان شهر را داراست. ویژگی منحصر بفرد استکهلم و سوئد که برای گردشگران جالب توجه است این است که در اطرافشان بیش از 30000 جزیره وجود دارد که در این جزایر تنها 1000 نفر ساکن هستند.برای دسترسی به مجمع الجزایر استکهلم، گردشگران می توانند با تورهای قایق سواری به مدت چند ساعت  به این جزایر زیبا سفر کنند.

گوتنبرگ

179_48b77f1200-600-2 - Copy.jpg

این شهر بندری ، تاریخی و توریستی علاوه بر اینکه شهری تفریحی و زیباست، نسبت به پایتخت از آرامش بیشتری برخوردار است.گردشگرانی که می خواهند با گوتنبرگ آشنا شوند ، حتما از موزه های این شهر دیدن کنند شهری غنی از تاریخ و فرهنگ که برای بازدید کنندگان حرفهای بسیار دارد.

مالمو

Malmö.jpg

یکی دیگر از شهرهای موفق سوئد مالمو می باشد که جنوبی ترین شهر در کشور سوئد می باشد. این شهر در سال 2006 شهر تجاری سوئد نام گرفت.

اوپسالا

unihuset.jpg

این شهر مخصوص تفریحات شبانه است و گرشگران جوان تر این شهر دوست داشتنی را فراموش نخواهند کرد.

سیگتونا

Sigtuna.jpg

در تور سوئد ،گردشگران می توانند از قدیمی ترین شهر در کشور سوئد دیدن کنند سیگتونا شهری در کنار سواحل دریاچه مالارین واقع شدهاست. این شهر در اواخر قرن 10 در 40 مایلی شهر استکهلم بنا شد.