وقت سفارت کانادا

وقت سفارت کانادا

به دلیل عدم وجود کنسولگری کانادا در ایران وقت سفارت کانادا از طریق کشورهای اطراف ایران مانند ترکیه، ارمنستان، گرجستان و امارات قابل اخذ می باشد، که جهت سهولت در انجام پروسه و عدم اتلاف وقت ایستادن در صف های طولانی پیشنهاد میگردد که قبل از رفتن به کشور ثالث جهت انگشت نگاری وقت سفارت کانادا اخذ گردد.

برای ویزای کانادا به دو روش می­توان اقدام نمود:

  • ثبت نام آنلاین
  • مراجعه حضوری به سفارت

به دلیل  تعطیلی سفارت کانادا در ایران  تعیین وقت سفارت کانادا در یکی از کشورهای مجاور ایران صورت می­گیرد. با این وجود روش ثبت نام آنلاین گزینه ای به مراتب بهتر در مقایسه با روش مراجعه حضوری یا Draft است.

وقت سفارت کانادا حضوری

برای گرفتن وقت سفارت کانادا به صورت حضوری، فرد باید حضورا به مرکز مورد نظر خود مراجعه کند و مدارک لازم از جمله مدارک شناسایی، گذرنامه، دوقطعه عکس پرسنلی، اسناد مالکیت، گواهی شغلی، گواهی تمکن مالی، لیست گردش حساب و ...را به کارگزاری تحویل دهد، همچنین فرمهای درخواست ویزای کانادا نیز باید تکمیل شوند.

وقت سفارت کانادا آنلاین:

که مستلزم این است که به پایگاه اینترنتی سفارت کانادا مراجعه شود و پس از ساخت حساب کاربری برای خود، وارد بخش رزرو وقت سفارت کانادا بشود که باید تصویر مدارک لازم اعم از مدارک شناسایی، گذرنامه، عکس پرسنلی، اسناد مالکیت، گواهی شغل، گواهی تمکن مالی، لیست گردش حساب و... را بارگزاری نماید.

جهت اخذ وقت سفارت خود باما تماس حاصل نمایید.