دلایل عمده ردی پرونده های کانادا

هر روزه تعدادی از پرونده های مهاجرتی کانادا به دلایل مختلفی رد می شود و در نتیجه شخص شانس اقامت دائم این کشور پیشرفته را از دست می دهد. اما چگونه رد پرونده از سوی اداره مهاجرت کاناد اتفاق می افتد؟

به منظور مهاجرت به کانادا، متقاضیان باید دارای شرایط خاصی باشند.این الزامات بسیار مهم هستند و باید در درخواست متقاضی برای جلوگیری از رد مهاجرت مورد توجه و لحاظ قرار گیرند. الزامات تصادفی نیستند و در قانون، مقررات و سیاست مهاجرت کانادا تنظیم شده اند. درخواست مهاجرت سوالات متعددی را مطرح میکند و متقاضیان باید مدارک مختلفی را ارائه دهند تا شانس خود را برای داشتن یک برنامه مهاجرت موفق و جلوگیری از رد درخواست افزایش دهند.

10 دلیل عمده رد پرونده های مهاجرتی کانادا:

موارد ذیل 10 دلیل اصلی ردی پرونده های مهاجرتی کاناداست.

اما به یاد داشته باشید که این موارد مشکلات مکرر در رد درخواست می باشد و رفع این موارد صرفا منجر به موفقیت پرونده شما نخواهد شد و آن را تضمین نمی کند. موارد بسیار دیگری نیز وجود دارد که باعث رد پرونده خواهد شد که از سیستم مشخصی برخوردار نیستند.

1-    مواردی که منجر تهدید امنیت کانادا شود:

اگر دلیلی مبنی بر تهدید و آسیب به امنیت کشور کانادا وجود داشته باشد تا زمانی که ثابت شود که شما خطر امنینی نیستید احتمال رد پرونده مهاجرتی شما وجود خواهد داشت.

2-    دلایل مالی:

اگر از امکانات مالی کافی برای اقامت در کانادا برخوردار نیستید درخواست شما برای  مهاجرت به کانا رد خواهد شد.

3-    دلایل جنایی:

افرادی که پرونده های جنایی دارند شانس قبولی پرونده مهاجری آنان بسیار پایین است. البته توجه داشته باشید که همه اتهامات جنایی منجر به رد مهاجرت نخواهند شد. اگر کسی در یک کشور دیگر جرمی مرتکب شده باشد که در کانادا جرم محسوب نشود ، درخواست آنها برای مهاجرت به کانادا ممکن است موفق آمیز باشد.

4-    نقض حقوق بشر:

اگر هر یک از اسناد شما نشان دهد که به هر دلیلی ناقض حقوق بشر بوده اید  درخواست شما رد خواهد شد.

5-    فرم های صحیح:

افرادی که از کشور های خاص قصد مهاجرت دارند نیاز به پر کردن فرم های اضافی و تکمیلی دارند و فقط باید فرم های مربوطه و اطلاعات مناسب تکمیل شود و عکس مناسب تهیه شود در غیر این صورت پرونده شما رد خواهد شد.

6-    پرداخت نادرست هزینه ها:

همیشه هزینه ها را درست و صحیح و از طریق کانال مناسب پرداخت کنید. بسیاری از پرونده های مهاجرتی کانادا به دلیل پرداخت نادرست هزینه ها رد می شود و انجام درست آن آسان ترین راه برای اجتناب از این امر است.

7-    امضا نکردن فرم های مهاجرت:

همیشه مطمئن شوید که تمامی فرمها دارای امضای مناسب در جای صحیح خود است. این فرم ها ممکن است کمی گمراه کننده باشد و مشاوره با کارشناسان مجرب پردیس ویزا به شما این اطمینان را می دهد که تمامی موارد و امضا ها به درستی و در جای مناسب قرار دارد و احتمال رد درخواست به این دلیل را به صفر می رساند.

8-    ارائه بیش از حد مدارک:

فقط اسناد دقیقی که اداره مهاجرت به آن ها نیاز دارد را فراهم کنید. فرم ها و اسناد اضافی ممکن است باعت به تاخیر افتادن و حتی رد پرونده شما شود.

9-    اطلاعات نادرست ( چه عمدی یا غیر عمدی ):

ارائه اطلاعات نادرست و گمراه کننده بسیار جدی گرفته شد و منجر به رد پرونده شما خواهد شد. هرگز اطلاعات دروغ ارائه ندهید و چیزی را پنهان نکنید که می تواند منجر به ممنوعیت دو ساله ورود به کشور کانادا یا زندان  می گردد.

10-  درخواست مهاجرت نامشخص و ناخوانا

اگر افسر و مقامات اداره مهاجرت نتوانند درخواست را بخوانند به احتمال قوی درخواست شما رد خواهد شد. بنابراین به جای استفاده از فرم های دستی بهتر است از برنامه کامپیوتری جهت پر کردن اطلاعات و پیشگیری از رد درخواست استفاده شود.

شانس موفقیت درخواست شما جهت سفر و مهاجرت به کانادا با پیروی از این موارد بیشتر خواهد شد. با این حال این برنامه ها پیچیده و گمراه کننده هستند. بسیاری از افراد برای پیشگیری از رد درخواست خود آن را پر نمیکنند. و از افراد مجرب و با سابقه در این امر مشاوره و کمک میگیرند. آژانس مسافرتی الیکاگشت آریا برای موفقیت و پیشگیری از رد پرونده  شما از آغاز تا پایان راه در کنار شما خواهد بود.

با ما در تماس باشید.